Кришталевий лелека - 2000

Туристична Асоціація України

Номінація: КРАЩИЙ ТУРОПЕРАТОР

Переможець: Закрите акціонерне товариство "Гамалія"

ЗАТ "Гамалія" з 1996 року займається виключно туристичною діяльністю. В активі товариства понад 450 різноманітних маршрутів по Україні та у різні куточки світу. Висока якість послуг підтверджена сертифікатом відповідності, який "Гамалія" отримала першою з вітчизняних туристичних фірм. За відгуками споживачів і партнерів по туристичному бізнесу "Гамалія" є одним з визнаних лідерів серед туристичних підприємств України.

 

Номінація: ЗА АКТИВНИЙ РОЗВИТОК В’ЇЗНОГО ТУРИЗМУ

Переможець: Товариство з обмеженою відповідальністю "Олімп Тревел ЛТД"

Товариство “Олімп Тревел ЛТД” працює на туристичному ринку з 1996 року і займається переважно в'їзним туризмом. Воно має понад 10 маршрутів по Україні і 65 стабільних партнерів за кордоном, що направляють туристів до нашої країни. Надає гостям послуги високої якості і є одним з небагатьох туристичних фірм, що пройшли сертифікацію туристичних послуг. Активно просуває туристичний продукт України на зарубіжні ринки – постійний учасник ярмарків в Берліні, Лондоні, Мадриді, Варшаві, Москві.

 

Номінація: ЗА АКТИВНИЙ РОЗВИТОК ВНУТРІШНЬОГО ТУРИЗМУ

Переможець: Вінницьке обласне закрите акціонерне товариство по туризму та екскурсіях "Вінницятурист"

ЗАТ "Вінницятурист" працює на туристичному ринку з 1971 року, має власну матеріальну базу і організаційну структуру в області. Займається розвитком оздоровчого туризму та екскурсійної діяльності. Лідер Вінницької області в питаннях оздоровлення дітей, організації екскурсійного обслуговування населення та подорожей по Україні. Шукає нові форми обслуговування – організовує конгресний і діловий туризм.

 

Номінація: КРАЩИЙ ГОТЕЛЬ

Переможець: Відкрите акціонерне товариство "Туристично-готельний комплекс "Дністер"

Відкрите акціонерне товариство "Туристично-готельний комплекс "Дністер" відомий на туристичному ринку з 1983 року. Надає послуги гостям з 58 країн світу. Комплекс розробив і запровадив оригінальні авторські культурологічні програми обслуговування гостей високого рангу, учасників різноманітних заходів – конгресів, симпозіумів, конференцій.

 

Номінація: КРАЩИЙ ОРГАНІЗАТОР ДИТЯЧОГО ТА МОЛОДІЖНОГО ТУРИЗМУ

Переможець: Закрите акціонерне товариство по туризму та екскурсіях "Укрпрофтур"

ЗАТ "Укрпрофтур" – найбільша організована туристична структура України, в якій працює понад 5 тис. осіб. До її складу входять: 9 акціонерних товариств; 18 дочірніх підприємств; 77 готелів, пансіонатів і турбаз на 19 тисяч місць; 75 бюро подорожей та екскурсій; автопідприємства. Пріоритетний напрямок діяльності – соціальний внутрішній туризм і зокрема обслуговування дітей і молоді. У 2000 році надано послуги 800 тисячам туристів.

 

Номінація: АВІАКОМПАНІЯ – КРАЩИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПЕРЕВІЗНИК

Переможець: Спільне закрите акціонерне товариство "Міжнародні авіалінії України"

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" успішно працює на ринку туристичних перевезень, надаючи послуги високої якості та культури обслуговування. Тільки у 2000 р. нею перевезено понад 24 тисячі зарубіжних і вітчизняних туристів. Виконує регулярні рейси більш ніж у 10 країн Європи. МАУ – надійний партнер туристичних організацій.

 

Номінація: КРАЩЕ ТУРИСТИЧНЕ ПЕРІОДИЧНЕ ВИДАННЯ

Переможець: Журнал "Welcome to Ukraine"

Журнал "Welcome to Ukraine" виходить з 1995 року і є виданням, що популяризує за кордоном туристичний потенціал України. Видається англійською мовою 4 рази на рік, тиражем 20 тисяч примірників. Художнє оформлення, поліграфія і зміст відповідають сучасним вимогам і є привабливими для читачів. Надходить у представництва іноземних держав в Україні і посольства України за кордоном.

 

Номінація: КРАЩЕ ТУРИСТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО РЕГІОНУ

Переможець: Закрите акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів "Трускавецькурорт"

ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів "Трускавецькурорт" є структурою, де відпрацьовують сучасні моделі новітніх технологій в курортній галузі України. Щороку у 19 санаторіях, 20 пансіонатах і оздоровницях проходять лікування близько 200 тисяч осіб. Стає все більш популярним серед іноземних гостей. Тут створено першу в Україні спеціальну вільну економічну зону туристично-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець".

 

Номінація: ЗА ПРОПАГАНДУ ТУРИЗМУ НА ТЕЛЕБАЧЕННІ

Переможець: Програма "Пілігрім" Київської державної регіональної телерадіокомпанії

Програма "Пілігрім" добре відома аматорам туризму, оскільки систематично знайомить їх з сучасним життям і історичним минулим різних країн світу. Крім того, програма в надзвичайно цікавій формі подає інформацію про унікальні природні та історико-культурні пам’ятки світового значення.

 

Номінація: НАЙНАДІЙНІШИЙ СТРАХОВИЙ ПАРТНЕР ТУРИЗМУ

Переможець: Державна акціонерна страхова компанія "Укрінмедстрах"

Державна АСК "Укрінмедстрах" створена в 1997 році і надає різноманітні страхові послуги туристичним організаціям України та іноземним громадянам, які тимчасово перебувають на території України. Працює з понад 150 туристичними вітчизняними організаціями. У 2000 році надходження від страхування туристів зросли у 3 рази.

 

Номінація: НАЙГОСТИННІШИЙ РЕСТОРАН СТОЛИЦІ

Переможець: Ресторан Державного підприємства "Готель Дніпро"

Ресторан має категорію – "Люкс", сертифікат відповідності, високий рівень обслуговування. Бере активну участь у фестивалях і конкурсах професійної майстерності. Його вишукані страви користуються величезною популярністю серед численних вітчизняних та іноземних туристів.

 

Номінація: КРАЩА ЕКСКУРСІЯ

Переможець: Екскурсія "Древнім чернігівським шляхом до столиці Сіверщини"

Екскурсія "Древнім чернігівським шляхом до столиці Сіверщини" підготовлена авторським колективом Інституту туризму Федерації профспілок України. Екскурсія користується надзвичайною популярністю серед численних туристів і екскурсантів. Вона знайомить широкий загал з минулим і сьогоденням краю, його природою та унікальними історико-культурними пам’ятками. Загалом же колективом Інституту розроблено понад 60 тем екскурсій і багатоденних подорожей.

 

СПЕЦІАЛЬНІ НАГОРОДИ

 

ІНОЗЕМНЕ ПОСОЛЬСТВО, ЩО АКТИВНО СПРИЯЄ УКРАЇНСЬКОМУ ТУРИЗМУ

Нагороджується: ПОСОЛЬСТВО РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ В УКРАЇНІ

Посольство Російської Федерації в Україні сприяє збільшенню туристичного потоку російських громадян в Україну – про що свідчить зростаюча чисельність відпочиваючих у Криму, курортах Карпатського та Азово-Чорноморського регіонів. За сприяння посольства збільшується кількість ділових поїздок в Україну, проводяться спільні заходи між туристичними фірмами України та Росії.

 

ЗА КРАЩИЙ АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ ЄВРОПОЮ

Нагороджується: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕКС-94"

Товариство "Артекс-94" працює на туристичному ринку України понад 6 років. Має в активі цікаві подорожі по країнах Західної Європи – Австрії, Болгарії, Греції, Угорщині. Але найбільшим попитом користується автобусні маршрути до Франції, Іспанії, Італії з цікавою програмою та високим рівнем обслуговування.

 

ЗА ДОСЯГНЕННЯ У РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРИЗМУ

Нагороджується: УКРАЇНСЬКА ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА КОРПОРАЦІЯ "УКРЗОВНІШІНТУР"

Українська зовнішньоекономічна корпорація "Укрзовнішінтур" працює на туристичному ринку з 1992 року. Займається переважно прийомом іноземних туристів в Україні та виїзним туризмом. Корпорація створила мережу представництв у ряді міст і пунктах пропуску через державний кордон України. Своїм клієнтам корпорація пропонує майже 50 різноманітних турів по Україні.

 

ЗА ПІДГОТОВКУ КАДРІВ ДЛЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ТУРИЗМУ

Нагороджується: ДОНЕЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

Донецький інститут туристичного бізнесу розпочав освітню діяльність у 1993 році і є вищим навчальним закладом ІІІ рівня акредитації. Працюють денна та заочна форми навчання, запроваджено двоступеневу систему підготовки фахівців для туристичної галузі. Інститут має кваліфікований професорсько-викладацький склад, сучасну навчально-методичну базу, займається науковими дослідженнями.

 

ЗА АКТИВНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИХ ТУРИСТИЧНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

Нагороджується: ФІРМА "ATLAS TRAVEL" SERVICE LTD

Фірма "Atlas Travel" Service Ltd з 1994 року є представником Державного комітету України по туризму в Польщі і членом Польсько-Української Міжнародної комісії у справах туристичної співпраці. За її участі проведено низку важливих заходів, зокрема рекламний тур по Польщі для українських журналістів, підготовка рекламних матеріалів по Україні, організовано спеціалізовані ярмарки.

 

ЗА ОСОБИСТИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ТУРИЗМУ

Нагороджується: ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ ОМЕЛЬЧЕНКО

Останніми роками набуває все привабливішого вигляду та туристичного змісту столиця України – Київ, у чому величезна заслуга Київського міського Голови Олександра Олександровича Омельченка. Відбудовано церкву Богородиці Пирогощі, Михайлівський Золотоверхий монастир, Успенський собор Печерської Лаври, ведеться будівництво високо зіркових готелів, активно проводиться сертифікація готельних послуг і послуг харчування, що надаються туристам, облаштовуються парки і реконструюються автомагістралі міста. Столиця України стає значним туристичним центром Європи.

 

ЗА АКТИВНУ СПІВПРАЦЮ З ТУРИСТИЧНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ УКРАЇНИ У РОЗШИРЕННІ ПАРТНЕРСЬКИХ ЗВ’ЯЗКІВ

Нагороджується: ПОСОЛЬСТВО АВСТРІЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В УКРАЇНІ

Посольство Австрійської Республіки в Україні приділяє постійну увагу розвитку туристичних зв’язків і обмінів між нашими країнами, сприяє співпраці туристичних організацій, надає необхідну консультативну та практичну допомогу українським і австрійським туроператорам і туристам.

 

ЗА ПІДТРИМКУ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ

Нагороджується: ВИСТАВКОВА КОМПАНІЯ "АВТОЕКСПО"

Компанія "Автоекспо" у 1999-2000 рр. була організатором Міжнародного туристичного салону, який щороку проводиться у жовтні під егідою Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України. Цей захід традиційно збирає представників численних туристичних фірм України і зарубіжних країн, пропагує туристичні можливості України, допомагає туристичним фірмам знайти нових надійних партнерів.

 

ПЕРШИЙ П’ЯТИЗІРКОВИЙ ГОТЕЛЬ СТОЛИЦІ

Нагороджується: ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ГОТЕЛЬ "УКРАЇНА"

Готельний комплекс "Україна" є першим вітчизняним п’ятизірковим готелем. Для цього проведено значну роботу з реконструкції матеріально-технічної бази, доведення її до вимог міжнародних стандартів. Бажаємо колективу готельного комплексу "Україна" подальших успіхів, надійних партнерів, численних гостей.

 

ЗА ОСОБИСТИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ДИТЯЧОГО ТУРИЗМУ

Нагороджується: ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР "УКРЗАЛІЗНИЦІ" ГЕОРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ КИРПА

Георгій Миколайович Кирпа у середині 2000 року прийняв рішення про безоплатне перевезення дітей віком до 16 років залізничним транспортом. За неповні півроку дії цього рішення декілька мільйонів школярів України здійснили цікаві екскурсійні поїздки по визначних місцях нашої країни. Діти України вдячні Вам, шановний Георгію Миколайовичу, за надану Вами можливість здійснити подорожі по рідному краю!

 

СПЕЦІАЛЬНИЙ ДИПЛОМ ЗА КРАЩУ ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ ЮНАЦТВА

Нагороджується: ЛІЦЕЙ ТУРИЗМУ ІНСТИТУТУ ТУРИЗМУ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Ліцей створено у 1991 році і за час існування тут пройшло початкову туристичну підготовку понад 500 старшокласників з Києва і регіонів України. Ліцеїсти вивчають ряд предметів і дисциплін туристсько-екскурсійного профілю, в тому числі методику екскурсійної справи, вчаться планувати і розробляти екскурсії. Такою є екскурсія “Пуща-Водиця – чарівний куточок Києва”, розроблена ліцеїстами для своїх ровесників.

 

У номінації: "За новаторство у створенні українського турпродукту"

СПЕЦІАЛЬНИЙ ДИПЛОМ "ЗА ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ СІЛЬСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ"

Нагороджується: СПІЛКА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ – ГОЛОВА СПІЛКИ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬЄВ