Головна

Туристична Асоціація України

ТАУ - 25 років

25 років об'єднуємо лідерів

Допомагаємо

Забезпечення захисту прав суб'єктів туристичної діяльності та туристів

Україна понад усе!

Формування позитивного іміджу України як туристичної держави

ТАУ об'єднує ПОНАД 150 ПРОВІДНИХ ТУРИСТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ з усієї України

Туристичною асоціацією України спільно з Тульчинською міською радою Вінницької області, Тренінговим агентством «ASK» за сприяння ТРГО „Тульчинське земляцтво” і Тульчинське училище культури організовано та проведено виїзний інтерактивний форум «Місто: розвиток через туризм», метою якого є бачення представників громадянського суспільства щодо розробки стратегій та впровадження інструментів перетворення міста та району на конкурентоспроможний туристичний центр.

 

Розглянуто питання:
1. Туризм як стратегічний напрям розвитку міста та району.
2. Можливості та „больові точки” розвитку туризму в Тульчинському районі – як використати місцеві ресурси для залучення відвідувачів.
3. Інноваційні ідеї та рішення – як заробити гроші на туризмі.

 

За результатами роботи Форуму:
1. Підписано Угоду про співпрацю між Туристичною асоціацією України та Тульчинською міською радою Вінницької області щодо реалізації проектів у сфері туризму та об’єднання зусиль для перетворення міста на конкурентоспроможний туристичний центр через запровадження публічно-приватного партнерства.
2. Визначено перспективні напрями співробітництва. Зокрема,
- розроблення стратегічних документів (стратегії, плани, програми, дорожні карти розвитку туризму) та супровід їх впровадження;
- організація та проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів з питань розвитку туризму, підвищення ефективності туристичного бізнесу, тощо;
- юридичний та маркетинговий супровід розвитку туризму в Тульчині.